Cena opravy zadní nápravy Renault

Cena opravy zadní nápravy Renault

 

Renault je známá francouzská automobilka a její první továrny byly otevřeny již v roce 1899. Renault je považován za jednu z nejstarších společností zabývajících se konstrukcí a výrobou motorových vozidel. Původně  byly automobily vyráběny výhradně ve Francii, v současnosti se však vyrábí pouze 20% automobilů ve Francii. Tlak na snížení nákladů na pracovní sílu nutí přemístění továren do zemí, kde jsou mzdové náklady mnohem nižší. Přesto vedení společnosti neustále bedlivě sleduje kvalitu vyráběných vozidel.

V současné době do koncernu Renault S.A. patří: Dacia, Lada, Alpine, Renault Samsung Motors, Moskwicz. Společnost vlastní 51% společnosti Nissan s níž vyvíjí řadu technologických inovací implementovaných v modelech obou společností.

Značkové vozy značky Renault jsou řazeny do oblasti střední ceny. Kvalita vozidel je poměrně vysoká, ale nejsou bez vad. Například nejsou zcela přizpůsobeny některým českým silnicím, nerovnoměrná vozovka a ne zcela ideální jízdní podmínky na silnici často způsobují poškození zadního zavěšení. Velice často se tedy stává, že je nutná repase zadní nápravy.

Repase zadní nápravy není zcela jednoduchý úkon a je k němu potřeba znalostí a vybavení. Naše společnost vám nabídne profesionální přístup a kvalitní díly.

Detaily opravy jsou k dispozici kliknutím na název modelu.

Navštivte také náš eshop nebo nás kontaktujte

Seznamte se tedy s naší nabídkou a níže je taky uvedena přibližná cena opravy zadní nápravy Renault.

 

Cena opravy zadní nápravy RenaultKompaktní vůz vyráběný od roku 1995 jako nástupce Renaultu 19. K dnešnímu dni jsou v provozu čtyři generace tohoto modelu. Druhá generace vstoupila na trh v roce 2002, třetí byla uvedena v roce 2008 a čtvrtá byla uvedena v roce 2015. Auto patří do segmentu C.

 

Další informace 

Cena opravy zadní nápravy Renault Scenic

Osobní vůz typu minivan vyráběný firmou Renault v letech 1996 - 2003. Model se vyráběl ve třech generacích. Renault Scenic se v roce 1997 stal automobilem roku. Při první modifikaci jména vozidla zmizelo označení Megane a  Renault Scenic jak jej známe byl na světě.

 

Více informací 

Oprava zadní nápravy Renault LagunaRodinný osobní automobily třídy D vyráběný ve třech generacích celých 21 let. První generace byla uvedena na trh v roce 1994 jako nástupce Renault 21. Laguna se ukázala být  velký úspěch pro Renault.

 

Více informací

Dodávka a také osobní vůz vyráběný  od roku 1998. První lifting proběhl v roce 2001. K dispozici jsou také vylepšené verze tohoto modelu. Zesílené zadní zavěšení - (roura) namísto torzních tyčí. Od roku 2008 se na trhu objevila druhá generace.

 

Více informací