Renovace zadní nápravy Renault Scenic

 Renovace zadní nápravy Renault Scenic

Renovace zadní nápravy Renault Scenic - repasezadninapravy.czRenault Scenic byl vyráběn v letech 1996 - 2003 a je možné jej označit za rodinný minivan. V roce 1997 se stal automobilem roku. Zpočátku to byla pouze varianta Megane. Renault Scenic je často díky své koncepci používán celou rodinou a často také přetěžován, a to často přispívá spolu s kvalitou silnic k rychlému opotřebení zadní nápravy. Mezi charakteristické příznaky patří náklon zadních kol, který jasně naznačuje, že je vhodné na místě renovace zadní nápravy Renualt Scenic. V letech 2003 - 2009 byl Renault Scenic uveden  v nové verzi 2. generace, která měla vyřešené zmíněné předchozí nedostatky.

 

Renovace zadní nápravy Renault Scenic - repasezadninapravy.cz

 

CHARAKTERISTICKÉ PŘÍZNAKY POŠKOZENÍ ZADNÍ NÁPRAVY RENAULT MEGANE SCENIC

Jak již víme, častým problémem vozu Renault Megane Scenic je rychle degradující zadní náprava, zejména na našich silnicích. Neměli bychom tedy opomíjet první znepokojivé příznaky:

  • Kvílení a praskání které jasně pochází ze zadního zavěšení. Je to důsledek koroze ložisek, kterých dochází k většímu tření
  • Deformace montážních ložiskových montážních otvorů / ztráta tlumení
  • Nerovnoměrné opotřebení pneumatik
  • Ztráta stability řízení Renault Megane Scenic

Komplexní nabídka renovace zadních náprav vozů značek Renault, Citroen nebo Peugeot je naší specializací, navíc podložená dlouholetými zkušenostmi a moderním technologickým postupem. Již řadu let patříme mezi spolehlivé společnosti, které nabízí produkty nejvyšší kvality. Zadní náprava Renault Scenic je jedním z mnoha našich produktů.

Co od nás získáte

  • Můžete si být jisti, že dostanete správný produkt přesně pro váš vůz
  • Precizně a profesionálně repasovaný díl
  • Připravenou zadní nápravu pro bezproblémovou výměnu,
  • Ušetříte čas, protože při objednání přes internet okamžitě odešleme přímo na vaši adresu, nebo na adresu dílnu, která bude nápravu vyměňovat.
  • Zajištění bezpečné jízdy je naší prioritou a každá repasovaná zadní náprava
  • Renault Megane Scenic je pečlivě kontrolována našimi specialisty. Naše výrobky mají tříletou záruku bez omezení najetých kilometrů a navíc za atraktivní ceny.

CENÍK RENOVACE ZADNÍ NÁPRAVY RENAULT SCENIC

#TypCZK1*CZK2*
- Všechny typy 5800 6800

CZK1* je cena platná při vrácení staré nápravy protihodnotou.

CZK2* je cena je bez možnosti vrácení staré nápravy protihodnotou.(Pokud se vám v tabulce nezobrazuje cena CZK2, přepněte prosím do horizontálního režimu.)

K ceně je nutno také připočíst dopravu 1000 CZK. Pokud si nápravu vyzvednete v našem skladě, náklady na dopravu činí 0 CZK.

Zadní nápravu Renault Megane Scenic si také můžete pořídit v našem eshopu