Cena opravy zadní nápravy Citroen

Cena opravy zadní nápravy Citroen

 

Citroen je francouzská značka osobních, dodávkových a nákladních automobilů. Spolu s společností Peugeot tvoří společný podnik  PSA. Značka vychází ze jména zakladatele společnosti Andre Citroen a logo Citroën, navzdory všem jemným úpravám, nadále odkazuje na záběrové kolečka (zpočátku se společnost zabývala výrobou ozubených kol). Citroen je především známý řadou inovativních technologických řešení.

Citroen se může pochlubit osm tituly v mistrovství světa a kromě sportovního úspěchu je společnost také průkopníkem městských automobilů.

Citroen a značka DS, značená od společnosti Citroen, řízená koncernem  PSA, je zákazníkům již dobře známa v Číně. Nová značka, stejně jako současná linka DS, bude obsahovat prémiové modely. Modely této řady jsou zákazníky vysoce ceněny. Vytvoření značky DS dále posílí postavení koncernu PSA, ke kterému Citroen patří.

Stejně jako snad každý automobil, má Citroen vedle technologických a vizuálních výhod i nevýhody. U starších modelů zmíníme Berlingo, Xsara, Picasso nebo Saxo, častým problémem jsou poškozené brzdy a zadní nápravy, které je nutno po desítkách tisíc kilometrů repasovat. Naše společnost toto brzy odhalila rozhodla se specializovat na repase zadní nápravy Citroen a také dalších francouzských automobilů. Díky moderní technologii a sofistikovaným nástrojům, je repase zadní nápravy procesem, který trvá méně než 3 hodiny.

Níže jsou odhadované náklady na opravy vozů Citroen, podrobnosti o opravách jsou k dispozici kliknutím na název modelu. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Cena opravy zadní nápravy Citroen uvedená níže je orientační. Podrobnosti naleznete v eshopu nebo v detailním popisu

Navštivte také náš eshop nebo nás kontaktujte

Seznamte se tedy s naší nabídkou a níže je taky uvedena přibližná cena opravy zadní nápravy Citroen.

Cena opravy zadní nápravy CitroenCitroën Saxo byl vyráběn ve Francii od roku 1996 do roku 2003, po té nahrazen modelem AX. Vůz byl k dispozici ve verzi 3 nebo 5 dveřový hatchback a vybaven jehlovými ložisky, které byly často rychle poškozeny na českých cestách.

 

Více informací 

Vyráběný jako Hatchback, nebo Combi v segmentu C. Uvedeno koncernem PSA v roce 1997. Nástupce Citroen ZX. Zdědil několik technických řešení, jako je "houpačka". Výroba tohoto modelu skončila v roce 2004 a nahradila ho Citroen C4..

 

Více informací 

Osobní automobil typu minivan, vyráběný společností Peugeot-Citroen od roku 1999. Vozidlo bylo postaveno na upraveném podvozku modelu Xsara. V roce 2002 byl proveden první facelift a o dva roky později byly provedeny další vizuální úpravy. Picasso se vyrábělo do roku 2012.

Více informací

Osobní automobil vyráběný od roku 1996 ve spolupráci s firmou Peugeot. Ve voze naleznete mechanické části a  prvky totožné s jinými modely PSA. Přední odpružení McPherson pochází z modelu Citroen ZX a zadní torzní tyče pocházejí z Xantii Break. V roce 2002 se vozidlo podrobilo faceliftu, kterou v následujícím roce uvedla společnost Citroen. Druhá generace byla roku uvedena 2008. Prošla několika vizuálními úpravami a vyrábí se až do dnes.

Více informací