Profil firmy

REPASE ZADNÍCH NÁPRAV

O firmě

Naše firma se specializuje na repase a renovace zadních náprav francouzských vozidel  značek Peugeot, Citroën a Renault. Repase jsou prováděny výhradně v našem středisku, za pomocí specializované technologické linky, speciálně vyvinuté a konstruované pro repase zadních náprav. Linku obsluhuje 20 operátorů, zařazených do různých etap repase zadní nápravy.  V naší výrobní hale v současné době zaměstnává asi 20 lidí, které jsou přiřazeny do různých etap repase zadní nápravy. Každý operátor dohlíží na přiřazené procesy. Díky tomuto a kvalitním materiálůje zaručena vysoká výstupní kvalita zadních náprav.

Za pomocí moderních technologií jsme schopni provádět repase zadních náprav francouských vozidel jako jsou například Peugeot 206, 106, 306, 405, Partner, Citroen Berlingo, C5, Saxo, Xsara, Xsara Picasso, Renault Laguna, Megane, Scenic, Kangoo.

Naše služby využívá mnoho společností v České republice a také v zahraničí. V řadě autodílen můžete najít naše hotové výrobky. Až doposud byli naši klienti převážně autodílny a autoservisy. Nyní se snažíme o to, aby náš produkt by dostupnější a mohl si jej objednat i individuální zákazník. Montáž a výměna zadního nápravy není komplikovaná, však je nutné mít patřičné zázemí a v neposlední řadě zkušenosti.

Každý individuální klient má svého oblíbeného mechanika, nebo autoservis kde se rád vrací. Naše distribuční oddělení vám nápravu zašle přímo do oblíbeného servisu, nebo k mechanikovi. Nápravu si můžete objednat také v našem eshopu a nebo telefonicky. Neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat.