Ceník opravy zadní nápravy Peugeot

Cena opravy zadní nápravy Peugeot

Peugeot je renomovaná francouzská značka, která se specializuje na výrobu osobních automobilů, lehkých užitkových vozidel a motocyklů. Peugeot a Citroën jsou partnerské společnosti a dohromady tvoří koncern PSA.

Nejznámější a také asi jedním z nejúspěšnějších vozidel je Peugoet 206.

Všechny modely nejčastěji spojuje problém se zadní nápravou, kterou jsme schopni rychle a spolehlivě renovovat. Zejména u starších modelů je tento komponent nejzranitelnější právě díky povětrnostním podmínkám a kvalitě českých cest.

Naše společnost patří je mezi prvními, kdo tento problém zaznamenal a zaměřil se na opravy zadní nápravy Peugeot.  Nasbírali jsme řadu zkušeností a díky i tomuto proces trvá velmi krátkou dobu.  Zadní nápravy jsou po renovaci stejně spolehlivé jako nové.

Níže naleznete přibližný ceník zadní nápravy Peugeot 106, 206,306 a Partner. Podrobnosti naleznete po kliknutí na příslušný název modelu. Výměna zadní nápravy je samozřejmě také možná a proto neváhejte kontaktovat náš autoservis!

Navštivte také náš eshop nebo nás kontaktujte

Seznamte se tedy s naší nabídkou a níže je taky uvedena přibližná cena opravy zadní nápravy Peugeot.

Opravy zadní nápravy PeugeotJe osobní vůz, který se poprvé objevil na trhu v  12. září 1991. Jeho předchůdcem byl Peugeot 104. Tento automobil se považuje jako alternativa bylo alternativou Peugeotu 205, který se v zemi velmi dobře prodával. Jeho výroba skončila v roce 203 a jeho nástupcem byl Peugeot 107. Další informace a kdy je nutná výměna zadní nápravy Peugeot 106 naleznete zde:  Více informací 

Opravy zadní nápravy Peugeot 206

Je model segmentu B, který byl vyráběn v letech 1998 až 2012 a dosáhl úžasného výsledku téměř 6 milionů prodaných vozidel. Zpočátku existovaly pouze verze tří a pěti dveřový hatchback. V roce 1999 byla uvedena na trhy  sportovní verze a kabriolet. V roce 2001 byl představen další pětidveřový sedan SW a na začátku roku 2009 konečný vzhled populární 206 tzv. Peugeot 206+.

Více informací 

Opravy zadní nápravy PeugeotAutomobil segment C. Jeho výrobní období bylo začalo od roku 1993 a trvalo do roku 2001. Od samého počátku bylo auto jedním z nejmodernějších v daném segmentu. Podvozek byl založen na rozložení předních stabilizátorů společnosti McPherson. Zadní zavěšení je nezávislé a jeho konstrukce je založena na příčné nosné trubce. Zadní zavěšení z důvodu složitosti vyžaduje pravidelnou výměnu ložisek a těsnění. Nástupcem modelu 306 byl Peugeot 307. Jak oprava zadní nápravy Peugeot 306 probíhá naleznete zde: Více informací

Osobní a dodávkový vůz vyráběný od roku 1996 do současnosti. První generace použila komponenty z jiných modelů PSA (přední odpružení bylo z modelu McPherson 306 a zadní závěšení bylo řešeno jako u modelu Peugeot 405). Druhá generace tohoto modelu byla představena v roce 2010.

Více informací